Прилуцька дитячo-юнацька спортивна школа запрошує всих бажаючих дітей та підлітків. Якщо ви дійсно бажаєте досягти успіхів в житті та набути належного рівня фізичного розвитку, тоді ми чекаємо вас!

Фотогалерея Прилуцької ДЮСШ

Вдалий виступ Прилуцьких легкоатлетів на Волині. 18-20 вересня 2016 року в м. Луцьк відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 року народження Слід відзначити дуже вдалий виступ Постоногової Анни яка посіла третє місце в змаганнях з потрійного стрибку, з результатом 10.82см і стала бронзовою призеркою чемпіоната України з л/а. Всі наші спортсмени показали високі результати та дали залікові очки збірній Чернігівської області. В змагання приймали участь більше 600 спортсменів із усієї України. Прилуцьку ДЮСШ представляли Чернікова Аліна яка стала фіналісткою в потрійному стрибку та посіла восьме місце, Брухно Тетяна стала дев'ятою на 400м з/б, Драчук Яна посіла 13 місце серед 87 учасників з бігу на 200м, з дуже високим результатом. Та Чепінога Дмитро зайняв 5 місце в потрійному стрибку. Дирекція Прилуцької ДЮСШ вітає дітей та тренерський склад: Мачульного Е.В.,Бобровську О.А., Ракетського А.І. з вдалим виступом на першості України. Фото: